Újabb fontos győzelmet aratott a fehér mezes Kisvárda II.

Fotó: kisvardafc.hu

Labdarúgás: NB III., Észak-Keleti csoport, 23. forduló

DVTK II. F4R–Kisvárda II. 0–1 (0–0)
Miskolc, DVTK Edzőközpont, v.: Tóth.
DVTK II.: Bánhegyi B. – P. Zrnic, Bacsa B., Ferencsik S. (Kiss L., 73.), Fekete V., Ferencsik B., Demeter M., Balázsi (Lescsinszkij, a szünetben), M. Zrnic, Sáreczki (Hetyei, a szünetben), Sztavnicsuk (Sipos Zs., 73.). Edző: Szamosi Tamás.
Kisvárda II.: B. Ponomarenko – Bliznjuk, Rubus (Bíró R., 26.), R. Stefan – Szikszai (Kozák, 71.), Osztrovka (Sikorszki, 82.), N. Ponomarenko, Szirota – Kristófi, Wellington Nem (Pongó-Dankai, 71.), Ésik Á. (Kancsij, a szünetben). Edző: Gerliczki Máté.
Gól: Ferencsik B. (76. - öngól).

Gerliczki Máté: – Azt megtanultam itt Kisvárdán, hogy vereség után az a legfontosabb, hogy ne legyen belőle sorozat, ezt most mi újfent megtettük. Nagyon sokat kezdeményeztünk az egész mérkőzés alatt, rengetegszer megbontottuk ellenfelünket, de a befejezések nagyon hiányoztak. Teljesen megérdemelten nyertünk, és készülünk a jövőheti csúcsrangadóra.

Gyöngyösi AK–Sényő FC Selyem-Ber 2–5 (1–3)
Gyöngyös, Kömlei Károly Sporttelep, v.: Németh.
Gyöngyös: Új – Uram, Forgó, Szentannai, Babarcsik, Nádudvari, Gonda, Czinkóczi, Nagy-György, Sándor, Szabó. Edző: Majzik Zoltán.
Sényő: Szondi – Klepács, Kapacina K., Farkas (Márta), Lizák (Virág), Schmidt, Szokol, Vámos (Torkos), Ur (Szopkó), Kapacina V. (Nagy). Edző: Nagy Sándor.
Gól: Gonda (15. - 11-esből), Nagy-György (65.), illetve Klepács (13.), Kapacina K. (17.), Schmidt (27.), Lizák (47.), Torkos (79.).

További eredmények:  DVSC II.–Salgótarján 2–3, Tiszafüred–DEAC 1–1, Putnok–REAC 4–0, Cigánd–Újpest II. 2–0, Eger–Hatvan 1–0, Tiszaújváros–Karcag 2–0.

1. Putnok 23 15 4 4 59–19 49
2. Kisvárda II. 23 15 4 4 40–21 49
3. Cigánd 23 12 8 3 40–16 44
4. DVSC II. 23 12 5 6 53–30 41
5. DEAC 23 11 6 6 33–27 39
6. Tiszaújváros 23 10 6 7 42–31 36
7. Eger 23 9 8 6 26–26 35
8. Újpest II. 23 10 3 10 39–41 33