Az utolsó forduló dönt a bajnoki cím sorsáról.

Labdarúgás: Nyír-Wetland vármegyei I. osztály, 29. forduló

Kállósemjén, v.: Takács.
Kállósemjén: Ovszijenko – Ferencz, Hegedüs, Kornutyak, Szabó I., Pekk, Katona, Hamza, Szabó S. (Lipcsei), Danó (Tóth), Pallai. Játékos-edző: Vologyimir Ovszijenko.
Mándok: Lőrincz – Králik (Nagy), Baksa (Koszta), Köblös, Jánvári (Oravecz), Holló, Bokor (Gyüre), Jene, Matyi, Budaházi, Cservenyák. Edző: Kocsis János.
Gól: Hamza, illetve Holló (11-esből).
Vologyimir Ovszijenko: – Nagyon nehéz valamit mondani egy ilyen meccs után, mindkét oldalra billenhetett volna a mérleg nyelve. Büszke vagyok a srácokra, hogy becsületesen, egészségüket nem kímélve küzdöttek a pályán és megpróbáltak mindent megtenni a győzelem érdekében.
Kocsis János: – Ezen a mérkőzésen csak két pontot vesztettünk, a fontosabb dolgokat az elmúlt hetekben buktuk el.

Nagykálló–Nyírbátor 0–3 (0–0)
Nagykálló, v.: Balogh.
Nagykálló: Budaházi, Oláh, Erdei, Marozsán Zs. (Simon), Mondok, Puluczkai, Homann, Marozsán M., Sipos, Haller (Anda), Mészáros. Edző: Homann Richárd.
Nyírbátor: Kopasz – Nógrádi, Czerula, Kiss, Orosz, Bakosi (Erdei), Varga, Tóth E. (Danó), Terdik, Bakó, Tóth Sz. Játékos-edző: Erdei Zoltán. Gól: Tóth Sz., Varga, Terdik.
Homann Richárd: – Gratulálok a Nyírbátornak!
Erdei Zoltán: – Megszületett az első idegenbeli tavaszi győzelmünk, ehhez gratulálok a csapatnak. Igaz, hogy az első félidőben nem mertünk játszani vagy nem tudtunk, az ellenfélnek úgy érzem, hogy több lehetősége volt, de a második félidőben nagyon sokat tettünk annak érdekében, hogy győzelemmel jöjjünk le a pályáról. Gratulálok a csapatnak, további sok sikert a Nagykállónak!

Szombaton játszották: Nyíregyháza Spartacus II.–Nyírmeggyes 5–1, Vásárosnamény–Csenger 3–3, Nyírbéltek–Ibrány 3–0, Újfehértó–Kótaj 3–3, Kemecse–Mátészalka 0–4 és Nagyecsed–Tarpa 1–0.