Sport - Foci

2018.08.12. 21:35

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 4. forduló - 2018/2019

Budapest - Az éllovas Ferencváros a negyedik fordulóban is begyűjtötte a három pontot labdarúgó OTP Bank Ligában, de nem tudott ellépni a Budapest Honvédtól, amely ugyancsak győzött vendégként.

Az FTC a Kisvárdát verte szombaton 2-0-ra idegenben, stadionavatón, az újonc csapat így továbbra is pont nélkül áll, és még mindig nem szerzett gólt. A Honvéd a forduló vasárnap esti zárómérkőzésén Mezőköveden győzött.

A Bajnok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójára készülő MOL Vidi FC előrehozott mérkőzésen, pénteken döntetlent játszott Felcsúton a Debrecennel.

12. Kisvárda Master Good 4 - - 4 0-11 0

A 3. fordulóban a MOL Vidi FC-Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzést a székesfehérváriak Bajnokok Ligája-szereplése miatt későbbre halasztották.

Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 19.30

Budapest Honvéd-MOL Vidi FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30 Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás 19.30

Korábbi eredmények:

1. forduló (július 21-22.):

Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK 4-1, Újpest FC-MTK Budapest 0-2, Puskás Akadémia FC-Debreceni VSC 0-1, MOL Vidi FC-Kisvárda 4-0, Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 3-1, Budapest Honvéd - Swietelsky-Haladás 3-2

2. forduló (július 28-29.):

Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 2-2, Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-1, MOL Vidi FC-Paksi FC 1-1, Budapest Honvéd-Kisvárda 4-0, Swietelsky-Haladás - Újpest FC 2-2, MTK Budapest-Ferencvárosi TC 1-4

3. forduló (augusztus 4-5.):

Újpest FC-Kisvárda Master Good 1-0, Budapest Honvéd-Paksi FC 1-0, Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 1-2, Debreceni VSC-Diósgyőri VTK 2-0, Ferencvárosi TC-Szombathelyi Haladás 3-1