2013.01.26. 14:31

Australian Open - A Bryan-testvérek nyertek

Melbourne, 2013. január 26., szombat (MTI) - Az első helyen kiemelt amerikai Bob Bryan, Mike Bryan duó nyerte meg a férfi párosok versenyét az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután a szombati döntőben két játszmában legyőzte a holland Robin Haase, Igor Sijsling kettőst.

Melbourne, 2013. január 26., szombat (MTI) - Az első helyen kiemelt amerikai Bob Bryan, Mike Bryan duó nyerte meg a férfi párosok versenyét az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután a szombati döntőben két játszmában legyőzte a holland Robin Haase, Igor Sijsling kettőst.A Bryan-testvérek számára mindössze 53 percre volt szükség pályafutásuk hatodik Australian Open-sikeréhez. Ez volt az amerikai ikerpár 13. Grand Slam-torna győzelme.

Eredmények

férfi páros, döntő:

Bob Bryan, Mike Bryan (amerikai, 1.)-Robin Haase, Igor Sijsling (holland) 6:3, 6:4