2017.09.24. 18:46

"Ha valaki azt gondolná, hogy jól játszottunk – az téved"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 7. fordulójában két meccset játszottak vasárnap.

Sényő-Carnifex–Nyírgyulaj 5–0 (2–0)

Sényő, 700 néző, v.: Sipos L.

Sényő: Gagyi S. (Szabó Z.) – Bodó G., Klepács K., Fabu M., Ács Á., Lakatos L. (Ruska T.), Haburcsák B., Prhakonkham (Szűcs F.), Fodor A. (Haburcsák K.), Marics G. (Kállai G.), Barcsay M. Edző: Sándor Tamás.

Nyírgyulaj: Oláh D. – Lovas N., Angyalos A. (Oxi R.), Tóth B., Fekete G., Vass I., Siska G. (Czerula Zs.), Erdei Z., Sánta J., Török I. (Hadházi D.), Turbucz T. Edző: Lukács Tibor. A sényőiek – a százhúsz perces kupacsatával a lábukban – taktikus játékkal ilyen különbséggel is megérdemelten nyerték a rangadót. Gól: Barcsay M. 2, Marics G., Lakatos L., Kállai G. Ifi: 3–6.

Sándor Tamás: – Számunkra élvezetes meccsen – nagyon rossz helyzetkihasználás mellett – látványos győzelmet arattunk. Óriási gratuláció jár a játékosoknak, amiért a nehéz kupamérkőzés után is helyén volt a szívük.

Lukács Tibor: – Ha kapusunk nem véd ilyen jól, kétszámjegyű vereséget szenvedünk. Így nem lehet egy rangadóhoz hozzáállni, amit elértük eddig elértünk, azt kilencven perc alatt leromboltuk. Gratulálok a hazaiaknak.

Nagyhalász–Vásárosnamény 0–2 (0–2)

Nagyhalász, 250 néző, v.: Paráda R.

Nagyhalász: Kelemen Á. – Simon D., Balogh N., Varga D., Gégény M., Hudák M., Bognár A., Nagy N., Barzó G., Tóth G., Ladányi D. Játékos-edző: Ludánszki István.

Vásárosnamény: Kardos Z. – Fejes J., Nagy D., Illés P., Danku J., Mándi L., Balogh Gy., Lakatos T. (Szabó J.), Deskó D. (Bancsi G.), Sebestyén G. (Zán B.), Lizák B. (Bicskó G.). Edző: Dudás Zoltán. A tompán játszó hazaiak nem érdemeltek győzelmet. Gól: Nagy D., Sebestyén G. Ifi: 3–4.

Ludánszki István: – A szerdai kupameccs sokat kivett a lábakból. Az első félidőben tompán és nehézkesen mozogtunk, emiatt nagyobb különbséggel is vezethetett volna az ellenfél. A második játékrészben nyomtunk, de csak egy igazi helyzetig jutottunk. Gratulálok az ellenfélnek.

Dudás Zoltán: – Az az igazság, a hazaiakon látszottak a szerdai kupameccs nyomai. Ha valaki azt gondolná, hogy jól játszottunk – az téved. Azt gondolom, egymásért nagyot küzdve úgy szereztünk három pontot, hogy végre nem kaptunk gólt. Gratulálok a csapatnak.