2017.11.19. 15:39

"Szívem szerint csak annyit mondanék, végre vége!"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Vasárnap négy mérkőzéssel véget ért a labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály őszi idénye.

Baktalórántháza–Sényő-Carnifex 0–1 (0–0)

Baktalórántháza, 300 néző, v.: Bendik T.

Baktalórántháza: Tóth K. – Lakatos I., Lakatos L., Kozma J., Ráti G., Zakor J. (Bodnár G.), Csordás G., Rakóczi Zs. (Bökönyi L.), Geda G., Sitku Á., Nagy T. Edző: Gebri Pál.

Sényő: Gagyi S. – Klepács K., Szűcs F., Fabu M., Ács Á. (Kállai G.), Lakatos L., Haburcsák B., Phrakonkham, Haburcsák K., Marics G. (Ruska T.), Barcsay M. (Toldi A.). Edző: Sándor Tamás. Küzdelmes találkozón a vendégek helyzet nélkül nyertek. Gól: Haburcsák B. Ifi: 5–1.

Gebri Pál: – Nagyot küzdöttünk, nem érdemeltünk vereséget.

Sándor Tamás: – Ha elmondanám az őszinte véleményemet, az sokaknak nem tetszene. Nagyon büszke vagyok a játékosokra, mert ebben a szezonban felépítették az i betűt, a pontot pedig a kupameccsen „tehetik fel” rá.

Fehérgyarmat–Mándok 0–0

Fehérgyarmat, 200 néző, v.: Kosztyu J.

Fehérgyarmat: Jakocska – Gál R., Popovics N. (Barta K.), Nyíri Gy. (Molnár F.), Istenes E., Imre Zs. (Geletey Z.), Szatke M., Orosz F., Lengyel M. (Balogh P., Petrohai G.), Veress L., Viscsak Gy. Edző: Siti Ferenc.

Mándok: Zán K. – Ari A., Hidi N., Kovács I., Hricskevics, Szabó T. (Kohutka M.), Sipos T., Buda P. (V. Rjasko), Tracsuk (Csáki P.), Bodnár L., Hegedüs T. Edző: Dancs Béla. Úgy indult Fehérgyarmaton a felkészülés, hogy hipp-hopp egyszer csak üres volt az öltöző, amit rohamtempóban kellett játékosokkal feltölteni. Várható volt, hogy a csapatnak érnie kell, mint a zöld paradicsomnak és bár egy-két nagyobb kátyúba beleléptek, de az őszi hajrára szépen kisumult az út. Az idegenben eddig százszázalékos, masszív Dancs-legénység ellen kiváló játékvezetés mellett becsülendő eredmény a döntetlen, s van ok a bizakodásra a tavaszt illetően. Ifi: 19–3. (Tudósító: Papp Attila)

Siti Ferenc: – Minimális célunkat teljesítettük, mert nem kaptunk ki, viszont kicsivel több vagánysággal lehet, hogy meg tudtuk volna nyerni a meccset.

Dancs Béla: – Néhány játékoson látszott, hogy a szezon utolsó meccse volt. Hiába futballoztunk mezőnyfölényben, különösen a második félidőben, ha nem szerzünk gólt csak kapufát, ezért nem adnak három pontot. Mérges vagyok, mert ezt a mérkőzést meg kellett volna nyerni.

Cellspan-Balkány–Dombrád 5–1 (3–0)

Balkány, 120 néző, v.: Tomori P.

Balkány: Hegyes B. (Dalanics A.) – Sallai M., Bátyi L. (Simon Sz.), Kondor M., Gelsi L., Jakab R., Bogdanovics, Kupás Z., Csatári Á., Ohár R., Hamar G. (Tóth E.). Edző: Mirgai László.

Dombrád: Csáki T. – Balogh T., Buka B., Bun R., Géczi I., Dallos L., Borbély L. (Sándor J.), Nagy M. (Varga D.), Puskás Á., Jóni G. (Csire G.), Birke Cs. Megbízott edző: Tóth János. A hazaiak már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést. Gól: Jakab R. 2, Bogdanovics, Gelsi L., Bátyi L., illetve Borbély L. Ifi: 3–1.

Mirgai László: – Az első félidei jó játékunk után a folytatásban is domináltunk, örülök, hogy szépen búcsúztunk a hazai közönségtől.

Tóth János: – Szívem szerint csak annyit mondanék, végre vége!

Nagyhalász–Tarpa 1–1 (0–1)

Nagyhalász, 150 néző, v.: Paráda.

Nagyhalász: Kasza Á. – Simon D., Balogh N. (Ludánszki I.), Varga D., Barzó G., Ladányi D., Gégény M., Hajzer L., Hudák M., Nagy N., Tóth G. (Bartha Z.). Játékos-edző: Ludánszki István.

Tarpa: Rácz T. – Ricsei F., Nadimov (Barta F.), Péter Gy., Kemény Cs. (Kacsó R.), Tar E., Illés Gy., Antal R., Stefán L., Kemény G., Verejcsi E. Edző: Márton István. Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született. Gól: Hajzer T. (11-esből), illetve Nadimov. Ifi: 3–1.

Ludánszki István: – A második félidőben nyújtottak miatt megérdemeltük a döntetlent. Gratulálok az ifiknek és csapatomnak az őszi harmadik hely megszerzéséért!

Márton István: – A második félidőben a veszélyes kontráinkból le kellett volna zárnunk a mérkőzést, ehelyett az utolsó pillanatokban befújtak ellenünk egy kamu tizenegyest, megfosztva minket a győzelemtől.