Sport

2018.09.14. 08:56

Hétvégi sportműsor

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

szeptember 15., szombat:

Kézilabda

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, A csoport: Telekom Veszprém-PGE Vive Kielce (lengyel) 18.00 Női EHF Kupa, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés: GVM Europe-Vác - Makkabi Arazim Ramat Gan (izraeli) 15.30 Férfi NB I: Vecsési SE-Csurgói KK, Monor 18.00 Mezőkövesdi KC-CYEB Budakalász 18.00 Sport36-Komló - Dabasi KC VSE 18.00 Női NB I: FTC-Rail Cargo Hungaria - Alba Fehérvár KC 17.00 Eszterházy SC-Mosonmagyaróvári KC SE 18.00 Békéscsabai ENKSE-dunaújvárosi Kohász KA 18.00 Érd HC-MTK Budapest 18.00

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 8. forduló:

Újpest FC-Debreceni VSC 17.00

Puskás Akadémia FC-MOL Vidi FC 17.00

Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 17.00

Paksi FC-MTK Budapest 17.00

Kisvárda Master Good-Szombathelyi Haladás 17.00

Budapest Honvéd-Ferencváros, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

Sportlövészet

25 méteres országos bajnokság, Fehér úti lőtér 8.00

Tenisz

Davis Kupa, osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója):

Magyarország-Csehország 16.00

Torna

Egyéni országos bajnokság, Központi Tornacsarnok (Istvánmezei út 1-3.) 10.30

szeptember 16., vasárnap:

Jégkorong

Erste Liga:

Fehérvári Titánok-Corona Brasov (román) 17.30

Schiller-Vasas HC - EV Vienna Capitals II (osztrák) 17.40

Hokiklub Budapest-DEAC 17.40

UTE-Dunaújvárosi Acélbikák 18.30

Szlovák Liga (Tipsport):

DVTK Jegesmedvék-MsHK DOXXbet Zilina (szlovák) 17.30

Kézilabda

Férfi NB I: HE-DO B. Braun Gyöngyös - Ceglédi KKSE 18.00

Női EHF Kupa, selejtező, 1. forduló, visszavágó: Makkabi Arazim Ramat Gan (izraeli) - GVM Europe-Vác, Vác 17.00 Női NB I: Győri Audi ETO KC-DVSC Schaeffler 16.30

Labdarúgás

Merkantil Bank Liga NB II, 8. forduló:

BSS Monor-Duna Aszfalt TVSE, III. ker. TVE utánpótlásképző központ 16.00

Ceglédi VSE-Vác FC, Tiszakécske 16.00

Budaörs-Dorogi FC, Tatabánya 16.00

Credobus Mosonmagyaróvár-Soroksár SC 16.00

Kazincbarcika-Gyirmót FC Győr, Putnok 16.00

WKW ETO FC Győr-Budafoki MTE 17.00

Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 17.00

BFC Siófok-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00

ZTE FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00

Vasas FC-Kaposvári Rákóczi FC, Szusza Ferenc Stadion 18.00

Sportlövészet

25 méteres országos bajnokság, Fehér úti lőtér 8.00

Tenisz

Davis Kupa, osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója):

Magyarország-Csehország 13.00

Torna

Egyéni országos bajnokság, Központi Tornacsarnok (Istvánmezei út 1-3.) 10.30

- MTI -

Ezek is érdekelhetik