"Elég volt átélni, beszélni már nem szeretnék róla"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Labdarúgás: Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport.

Encsencs-Napkor 5-1 (2-1)

Encsencs, 110 néző, v.: Király.

Encsencs: Gellért, Horánszki, Lengyel, Szilágyi, Pataki, (Illés), Fekete. Varjasi, Kónya, Biró L., (Kiss, Szedlár), Konyha, (Radnai), Bíró Zs. Edző: Szedlár János.

Napkor: Nádasdi - Nagy G., (Somogyi), Gyarmati, Nagy Á., (Kristófi), Parádi, Szabó, Linzenbold, Ádám, Szoták, Badarász, Vass. (Hegedüs). Edző: Somogyi László. Gól: Szilágyi.2, Pataki, Biró Zs., Kónya, illetve Gyarmati. Ifi: 8-4.

Szedlár János: - Helyzetek maradtak ki, de gyors akciógólokat tudtunk rúgni, és közönség szórakoztató játék alakult ki a végére.

Somogyi László: - Ehhez a meccshez nem lehet mit hozzáfűzni.

Levelek-Nyírlugos 1-5 (1-1)

Levelek, 100 néző, v.: Kosztytu.

Levelek: Luksa- Nagy, Tóth, Majláth, Csekk, (Vass), Balogh, (Elek), Gulyás, Lucza, (Bakró), Lakatos, Pekk, Páter. Edző: Majláth Sándor.

Nyírlugos: Papp- Kavalecz, Csákányos, Illés, Horváth, Dankó, (Sinka), Balogh, Hoczka, (Kádár), Fézer, Horváth, Holló. Edző: Kavalecz Béla. Gól: Tóth, illetve, Balogh 2, Fézer, Horváth Jenő, Horváth József. Ifi: 4-4.

Majláth Sándor: - Ezen nincs mit értékelni, értékelhetetlen.

Kavalecz Béla: - Korrekt játékvezetői hármas mellett, megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak.

Rakamaz-Kálmánháza 6-0 (4-0)

Rakamaz, 100 néző, v.: Valu.

Rakamaz: Simkó- Kacsúr, Kovács, Kántor, Bagoly, Bíró, Galambosi, Sárközi, Szabó, Mihalovics, Cseh. Edző: Veigli Géza.

Kálmánháza: Bessenyei- Szojka, Doboveczki, (Hirka), Kotricz, Francel P., Gégény, Takács, Jakab, (Dálnoki), Frencel R., Szilágyi K., Szilágyi Z. Edző: Kotricz Zoltán. Gól: Galambosi 3, Kacsúr, Mihalovics, Szabó. Ifi: 14-0.

Veigli Géza: - Az első félidőben jól játszottunk és jelentős előnyre tettünk szert. A másodikban az előny tudatában visszavettünk és rengeteg helyzetet elszórakoztunk.

Kotricz Zoltán: - Megérdemeltük. Elég volt átélni, beszélni már nem szeretnék róla.

Nyíribrony-Nyírbéltek 4-1 (2-1)

Nyíribrony, 150 néző, v.: Simon.

Nyíribrony: Kerekréti- Pásztor, Dobránszki, Szabó, Kovács, (Konzili), Kriston, (Csökmei), Marincsák, Imre, (Juhász), Tóth, (Sándor), Kantár, Galamb. (Hornyai). Edző: Marincsák Viktor.

Nyírbéltek: Kecskés- Köteles, Kevert, (Rácz), Kósa, (Papp), Horváth, Virág, Szatmári, (Nagy), Tóth, (Zatureczki), Urszuly, Mándi, Balogh. Edző: Tóth Tibor. Gól: Kantár.2, Kovács, Galamb, illetve Tóth. Ifi: 6-0.

Marincsák Viktor: - Szimpatikus ellenféllel szemben magabiztos győzelmet arattunk, helyenként jó játékkal. További sok sikert a Nyírbélteknek.

Tóth Tibor: - Az első félidőben még fel tudtuk venni a ritmust. A másodikban testi erejüket is használva fizikálisan felőröltek minket. Így a vége nagyon csúnya lett.

Nyírtelek-Nagykálló 1-3 (1-1)

Nyírtelek, 100 néző, v.: Lippa.

Nyírtelek: Papp- Varga, Mészáros, Setét, (Kövesdi), Bistyei, (Rácz), Boldi, Hengsperger, (Dankó), Tóth, Németh, Aszalós, Bécsi. (Palencsár). Edző: Hengsperger Attila.

Nagykálló: Pekk- Bakó, (Matejkó), Málik, Soós, Árki, (Nagy), Fodor, Horváth, Sipos, Bodai, Szabó, (Seres), Koskovits. Edző: Ifj. Koskovits György. Gól: Aszalós, illetve Koskovits, Nagy, Sipos. Ifi: 5-1.

Hengsperger Attila: - Úgy gondolom, hogy az első félidőben egyen rangú ellenfelei voltunk a jó erőt képviselő Nagykállónak. A helyzeteink közül egyet értékesítettünk. Sajnos öt perc alatt, két szokásos hibából kaptunk két gólt. Viszont utána a játékvezető egy teljesen jogos büntetőtől fosztott meg minket- amit az ellenfél játékosi is elismertek- ez döntően befolyásolta a végeredményt. Sok sikert kívánok a Nagykállónak.

Ifj. Koskovits György: - Ha nehezen is de a három pontot elhoztuk, nagyon gyenge játékkal. További sok sikert a nyírteleknek.

Újfehértó-Apagy 3-0 (0-0)

Újfehértó, 150 néző, v.: Paráda.

Újfehértó: Gégény- Marinka, Csizmarik, Osikóczki, Veres, Dénes, Mogyorósi, Zámbó, Daróczi, Tóth, Pallai. Edző: Piskóti Zsolt.

Apagy: Polgári (Rubóczki)- Korpás, Marcsek T., Halastyák, (Svelta), Márton, Árpási, Lakatos, (Trencsényi), Németh, Marics G., Hegedüs, Marics T. Edző: Németh Attila. Gól: Nagy, Urr, illetve Korpás (öngól). Ifi: 16-1.

Piskóti Zsolt: - Sajnos nem tudunk felhőtlenül ünnepelni, mert újabb játékost veszítettünk el. A vezetőségnek nagyon sokat jelent ez a győzelem. Gratulálok Zámbó Roland első felnőtt meccséhez. Köszönjük a szurkolók biztatását. Várunk vissza Mogyi.

Németh Attila: - Nyolcvan percig egy gólos mérkőzésnek tűnt. Nem volt ekkora különbség a két csapat között. Bikának, és az ellenfél játékosának mielőbbi gyógyulást kívánunk. Gratulálok az Újfehértónak.

Kállósemjén-Tiszalök 2-0 (2-0)

Kállósemjén, 200 néző, v.: Csikai.

Kállósemjén: Jenei- Marozsán Zs., Kóth, Erdei, Docsa, (Mészáros Á.), Lábas, (Bencs), Szabó, Vass, (Pál), Hamza, Mészáros, Marozsán M. Edző: Mészáros Ákos.

Tiszalök: Szombati- Balogh S., Benyusz, Balogh A., Puncsák, Majoros, (Aszalós), Kovács, Kiss A., (Kiss T.), Szanics, (Nagy), Fábián R., Fábián K. (Fábián A.). Edző: Nagy Gábor. Gól: Mészáros, Marozsán M. Ifi: 10-0.

Mészáros Ákos: - A mérkőzés pozitívuma, hogy ismét kapott gól nélkül hoztuk le a mérkőzést. Hoztuk a kötelezőt.

Nagy Gábor: - Adtunk egy félidő előnyt a hazai csapatnak, ugyanis az első negyvenöt percben csak moziztunk. Ebben az osztályban ez nem fér bele. Félidőben magunkhoz tértünk, onnantól kezdve egyenrangú ellenfelek voltunk. Remélem sikerül tanulnunk, ebből a meccsből és legközelebb nem követjük el ezt a hibát. Gratulálok a Kállósemjénnek megérdemelten nyerték meg a meccset.

Kótaj-Kemecse 1-1 (1-1)

Kótaj, 100 néző, v.: Fehér.

Kótaj: Sós- Hangácsi, Czeczeli, Ferenczi, Huncsik, Petruska, (Ferencsi), Ladányi, Rácz, (Szegedi), Korsoveczki, Szatke, Szitai. Edző: Gulácsi Zoltán.

Kemecse: Sánta (Péter)- Szűcs, Bárány, Brondics, (Lukács), Kovács, Szaffián, Petics, (Balázsi), Bárdos, (Csatári), Kovács, (Hokk), Tudja, Sándor. Edző: Márton Péter. Gól: Ladányi, illetve Balázsi. Ifi: 1-5.

Gulácsi Zoltán: - Gratulálok a fiúknak, megérdemelten őriztük meg hazai veretlenségünket. További sok sikert a Kemecsének.

Márton Péter: - Az ikszért is meg kellet szenvednünk, a túl sok egyéni hiba miatt. Nem játszottuk azt amit tudunk, ezt akarattal pótolni kellett volna. Ma az se működött. Rendet rakunk és csináljuk tovább.