SZON - Sport - Megye 2.

2017.10.14. 18:24

A barát megálmodta, a csapat teljesítette - "Remélem keddre választ kapok erre az alibifutballra"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 10. fordulójában hat meccset játszottak szombaton.

Nyírcsaholy–Nyírmeggyes 3–1 (1–0)

Nyírcsaholy, 150 néző, v.: Király A.

Nyírcsaholy: Mándi P. – Varjasi K., Balogh J. (Spéth R.), Botos B. (Szabó V.), Szimuly G., Lehoczky R., Kiss A. (Szalai S.), Csorvási Gy., Bálint Cs. (Mihálku A.), Kovács Á., Lengyel L. Edző: Kiss Ervin.

Nyírmeggyes: Hajzer T. – Balogh L., Szántó I., Nagy Zs., Török G. (Batizi-Pócsi N.), Dobai T. (Dobos J.), Rézműves F., Szondi Á., Puskás D. (Székely Zs.), Nemes Z. (Kovács L.), Drabik M. (Kínál G.). Edző: Körmös Miklós.

Gól: Bálint Cs. 2, Szimuly G., illetve Balogh L. Ifi: 0–5.

Kiss Ervin: – Szabó Sanyi barátom megálmodta, hogy legyőzzük a Nyírmeggyest! A csapatom pedig bebizonyította, hogy egy jó ellenféllel szemben okosan és taktikusan is tud játszani. Úgy érzem, teljesen megérdemelten nyertünk.

Körmös Miklós: – Alacsony színvonalú mérkőzésen csapatom adakozó formája miatt három ajándékgólt kapott Nyírcsaholy, ezzel együtt gratulálni szeretnék neki a győzelemhez. Remélem keddre választ kapok erre az alibifutballra.

Vámosoroszi–Csengersima 1–0 (0–0)

Vámosoroszi, 150 néző, v.: Rajzinger.

Vámosoroszi: Bodnár B. – Tisza S., Szabó A., Riskó T., Szilágyi L. (Bornemissza I.), Baráth G., Dávid G., Kiss D., Márton J., Somogyi T., Szabó A. Edző: Mikes Ferenc.

Csengersima: Bélteki L. – Horváth T., Kerekes M., Rosu F., Domokos L., Barcsay Á. (Gyarmati N.), Volkán R. (Salagean), Lakatos S., Korpás A., Halász N., Balogh B. (Jósa T.). Játékos-edző: Volkán Roland.

Gól: Szabó A. Ifi: 3–2.

Mikes Ferenc: – Ezúttal csak a három pontnak lehetett örülni, de ez is győzelmet ér. Gratulálok a csapatnak.

Volkán Roland: – Amíg Vámosoroszi kihasználta helyzetét, addig nekünk nem sikerült azt gólra váltani. Ez eldöntötte a mérkőzést. A helytállást Czifrák Roland barátom emlékének ajánlanám.

Kölcse–Milota 2–1 (1–1)

Kölcse, 100 néző, v.: Oláh Z.

Kölcse: Papp I. – Dub S., Gyurkó J., Tott R., Pál L., Skrjuba (Sira Tibor), Máté G., Igaz K. (Sira Tamás), Németh A. (Ilbán M.), Szkunzjak, Kövesligeti L. Edző: Simon Csaba.

Milota: Katona S. – Lukács M., Delényi A., Fóris I., Bunna A., Fejes D., Lakatos Gy. (Szlepuhin), Siket L., Fejes P., Nyilas B., Burjász J. Edző: Elek László.

Gól: Máté G., Kövesligeti L., illetve Fóris I. Ifi: 4–1.

Simon Csaba: – Kínkeserves mérkőzésen értékes három pontot szereztünk. A csapat ezt a győzelmet Papp Istvánnak, fia születésére ajánlja!

Elek László: – A mérkőzés képe alapján nem érdemeltünk vereséget. Minden játékosunknak jár a gratuláció a jó teljesítményért. Sajnálom, hogy a hazaiak egy általunk összehozott potyagóllal nyertek. A döntetlen reálisabb lett volna.

Szatmárcseke–Tisztaberek 2–0 (1–0)

Szatmárcseke, 60 néző, v.: Kocsis Zs.

Szatmárcseke: Almási P. – Göbös O., Bandics L., Bozsányi L. (Botos V.), Bakó K., Mándi Zs., Sankó J., Botos Á., Mándi Z., Varga Z. (Bozsányi I.), Horváth V. Edző: Hadadi Ferenc.

Tisztaberek: Kosztya Z. (Makay Z.) – Molnár Róbert, Kálló A., Nagy J., Szabó P. (Molnár Roland), Costea, Bencze Á., Tóth J. (Rudnák N.), Kocsán G., Jóni R., Balás G. Edző: Oroszi István.

Gól: Bozsányi L., Mándi Zs. Ifi: 4–0.

Hadadi Ferenc: – A csapat gratulál Viscsák Erik elsőszülött gyermekéhez. Jó egészséget kívánunk a családnak! Oroszi Pisti barátomnak üzenem, hogy a meccset nem Kelemen vezette, és mégis mi nyertük. A csapat nyugodtan megy a „Béka” báljába!

Oroszi István: – Amíg nem csapatként fogunk küzdeni, addig eredményt ne nagyon várjunk.

Csenger–Tyukod 3–0 (0–0)

Csenger, 200 néző, v.: Piskóczi Zs.

Csenger: Szegedi G. – Katona P. (Imre M.), Garda P., Pankotai I., Balogh Zs., Mona Á., Pálfi I., Balogh Á., Almási J., Bodó R. (Juhász F.), Juhász N. (Lengyel M.). Edző: Szilágyi Sándor.

Tyukod: Somlyai A. – Korponai K., Berki N., Feka N., Tóth F., Varga K., Kertész J., Mezei Gy., Feka J. (Bócsi Gy.), Ráski Z. (Tősér J.), Kiss T. Edző: Nagy József.

Gól: Lengyel M., Bodó R., Pálfi I. Kiállítva: Pankotai I. (40. perc), illetve Feka N. (40. perc). Ifi: 18–0.

Szilágyi Sándor: – A három pontnak örülhetünk, a mutatott játékot viszont gyorsan felejtsük el, és inkább készüljünk az előttünk álló fordulókra, ami a legnehezebb szakasza lesz a bajnokságnak.

Nagy József: – Az első félidei jó játék után tíz perc káosz következett, amit sajnos a hazaiak kíméletlenül kihasználtak.

Beregdaróc NAP-ÉP–Mérk-Vállaj 6–0 (1–0)

Beregdaróc, 100 néző, v.: Tassy.

Beregdaróc: Simon R. – Derceni B. (Szász K.), Kokas A., Pecserszki (Szalai B.), D. Pethe K., Veress R., Ács Sz. (Balla L.), Szlifka (Lukovics J.), Varga G., Rózsa R. (Rózsa E.), Ács G. Edző: Baracsi Endre.

Mérk-Vállaj: Gergely I. – Bálint M., Szabó M., Petrohai L., Balogh R., Lakatos J., Antal T., Szabó A., Tóth K., Koncányi M., Bozsányi S. Játékos-edző: Szabó István.

Gól: Ács G. 3, Derceni B. 2, Szalai B. Ifi: 3–2.

Baracsi Endre: – Egy értékelhetetlen első félidő után sikerült felpörgetnünk a mérkőzést. A sportszerűen játszó ellenfelet, ha nem is egykönnyen, de magunk alá gyűrtük. Nagyon örülök annak is, hogy végre nem kaptunk gólt.

Reszler Pál elnök: – Szégyelljék magukat, akik nem jöttek el. Abszolút függetlenül mondom, de a játékvezetőnek sem így kellett volna dirigálni ezt a meccset.