2011.08.20. 19:09

Nem bűnhődtek a kimaradt tizenegyes miatt a szalkaiak

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei első osztályú bajnokság nyitófordulójának második mérkőzését, szombaton, Mátészalkán játszották.

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei első osztályú bajnokság nyitófordulójának második mérkőzését, szombaton, Mátészalkán játszották. Mátészalka–Rakamaz  3–2 (1–0)Mátészalka, 200 néző, v.: Szűcs N.. Mátészalka: Cseh B. – Varga B. (Garda E.), Makszim G., Pálfi II J. (Tóth F.), Mészáros G., Csorvási (Tóth K.), Majoros, Rézműves F., Sipos J., Balázs G. (Kósa Sz.), Botos S. (Pankotai I.). Játékos-edző: Majoros Imre. Rakamaz: Gégény B. – Debróczki (Balogh J.), Galambosi Zs., Koczogh, Takács I., Venczel, Deák G. (Kassai N.), Borbély P., Gáspár, Galambosi G., Pólik T.

Edző:

Veigli Géza. A hazai csapat az első játékrészben eldönthette volna a mérkőzést, de az utolsó percben a tizenegyes hibázott, és a fordulatos második félidőben végül nagy küzdelemben tartotta otthon a három pontot. Gól: Botos S., Makszim G., Tóth F., illetve Deák G. (11-esből), Galambosi G. Ifi: 2–2. (Tudósító: Plesu Ádám)

Majoros Imre: – Újjáalakult csapatunk, ha nehezen is, de megérdemelten szerezte meg első győzelmét. A sikert Plesu Ádám technikai vezető születésnapjára ajánljuk. Veigli Géza: – Megérdemelten győzött a hazai csapat, elsősorban azért, mert nagy hibaszázalékkal játszottunk, de a legnagyobb hibát a játékvezető követte el, aki az utolsó percben jogos tizengyestől fosztott meg minket.