2011.09.11. 19:39

Bunyómeccsre hasonlított a nyírlugosi derbi

Labdarúgó megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 4. forduló: a Nyírvasvári fölényes sikerrel szerezte meg első három pontját, az élboly csapatai most sem vesztettek, de a Nyírtelek már nem százszázalékos.

Geszteréd–Nyírtelek 0–0

Geszteréd, 200 néző, v.: Hadházi. Geszteréd: Papp T. – Horváth L., Vasas L., Vass D., Serbán D., ifj. Papp Zs., Fekete Cs. (Papp D.), Boros K., Nagy S., Szemán Zs. (Tóbiás Sz.), id. Papp Zs. Edző: Farkas József. Nyírtelek: Szabó Z. – Nagy D., Kiss A., Vékony A., Trencsényi R., Kovács T. (Ember R.), Kóka K., Bencs Á. (Csernák T.), Minya P. (Cipf Z.), Márton P. (Balázs K.), Kovács I. (Karasz L.). Edző: Csire Sándor. Ifi: 1–5.

Farkas József: – Nagyon jó mérkőzésen igazságos döntetlent játszottunk.

Csire Sándor: – Igazságos döntetlent játszottunk a lelkesen küzdő csapattal szemben.

Kállósemjén–Terem 0–2 (0–0)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Csizmadia. Kállósemjén: Árpád J. – Rózsás J., Nyeste D., Kóth Á., Csohány Z., Mészáros Á., Krasznai D., Tóth D., Nyisztor R. (Sári G.), Lakatos Cs. (Papp T.), Várnai R. Edző: Lipcsei János. Terem: Cionca – Téger I., Molnár Sz., Bégányi Zs., Lehoczki R., Andrejcsák R. (Heller A.), Lamos D. (Lakatos P.), Virág G., Osváth Sz. (Kalucza M.), Fodor T., Kónya M. Edző: Körmös Miklós. Gól: Fodor T., Kalucza M. Kiállítva: Várnai R. (30. perc). Ifi: 3–1.

Lipcsei János: – Hatvan percet emberhátrányban játszottunk. A hosszabbítás utolsó perceiben kapott gólokkal vesztettük el a mérkőzést.

Körmös Miklós: – Tudtuk hogy nehéz mérkőzés lesz, de enniyre nehéz győzelemre nem szamítottam. Lelkesen játszó ellenfelet sikerült legyőznünk.

Nyírgyulaj–Kálmánháza 4–0 (2–0)

Nyírgyulaj, 200 néző, v.: Pethő P. Nyírgyulaj: Kecskés G. – Franku, Kocsis P. (Baksa Cs.), Tóth F., Konyha, Kocsis Z. (Horváth N.), Erdei L. (Sulemán J.), Szép T., Sárosi, Gerstmajer (Széplaki N.), Horváth K. Edző: Lukács Tibor. Kálmánháza: Végh R. – Doboveczki I., Takács J., Túróczi J. (Szarka M.), Petics I. (Dínó Cs.), Szabó K., Lukács G., Erdei G. (Novák J.), Marcsek T. (Szarka M.), Mezei G., Farkas N. (Farkas J.). Edző: Hajdú Pál. Gól: Szép T. 2, Horváth K., Sárosi. Kiállítva: Végh R. (60. perc). Ifi: 8–0.

Lukács Tibor: – A helyzetkihasználásunk gyalázatosra sikeredett, egyetlen pozítívum a mérkőzésen hogy nem kaptunk gólt.

Hajdú Pál: – Először is szeretném megköszönni a négy el nem jött „tökös” kálmánházi játékosnak, hogy cserbenhagyott bennünket, másodszor gratulálok a csapatnak a kihagyott helyzetek mérkőzésért.

Napkor–Volán-Sényő 1–2 (0–1)

Napkor, 120 néző, v.: Májer. Napkor: Nádasdi Sz. – Kovács G. (Nagy D.), Pljutyinszkij, Nagy Á., Szalmási I., Tóth P. (Nagy J.), Agócs M. (Dósa T.), Somogyi L., Bakó V., id. Fekete Z., Sivadó L. Edző: Gyöngyösi Mihály. Volán-Sényő: Virágh Cs. – Minya G., Soós G., Puskás L. (Bencs B.), Kató Cs., Szitai R. (Gulyás J.), Csobán B. (Papp N.), Haburcsák K., Gégény Zs., Tóth Cs. (Bárdos A.), Marincsák R. Edző: Rubóczki Tibor. Gól: Somogyi L., illetve Tóth Cs., Szitai R. Ifi: 1–4.

Gyöngyösi Mihály: – Az első félidőben gyengén futballoztunk, a másodikban már akartunk, küzdöttünk, de ez is kevés volt ma a pontszerzéshez.

Rubóczki Tibor: – Szomszédvári rangadón sikerűlt begyűjtenünk a három pontot.

Levelek–Nyírmihálydi 3–0 (2–0)

Levelek, 100 néző, v.: Pokaraczki. Levelek: Stekler – Bukta M., Gebri Gy., Szabó D., Pásztor J., Herczku G. (Lakatos Zs.), Pekk T., Takács J., Csekk A., Sipos J., Varga Z. Edző: Majláth Sándor. Nyírmihálydi: Fehér G. – Szilágyi P., Balogh J. (Palóczi A.), Bodnár N., Nagy Zs., László Z. (Monyók Á.), Bojti J., Módis I. (Debreceni), Illés Zs., Balogh I., Sebők Zs. Edző: Sebők András. Gól: Sipos J. 2 Varga Z. Ifi: 12–0.

Majláth Sándor: – Az eredménynek örülhetünk, de a játék második félidőben borzasztó volt.

Sebők András: – Egyes játékosoknak el kell gondolkozni a továbbiakban, hogy komolyan akarnak játszani vagy sem, meghatározó emberek nélkül nem lehet játszani. Reális eredmény született.

Nyírpazony–Ófehértó 0–1 (0–0)

Nyírpazony, 100 néző, v.: Benkő R. Nyírpazony: Tóth Z. – File Zs., Sarkadi Zs., Klár J. (Szűcs G.), Ladik S., Fehér A. (Krakkó), Szondi S. (Malamidesz), Tóbiás Cs. (Bukovenszki), Csáki J., Bihari J. (Gottfried), Vincze Gy. Játékos-edző: Kovács Ottó. Ófehértó: Papp D. – Homonyik Cs., Pekács Zs., Kun K., Tóth P. (Nyavádi), Király I. (Király D.), Ruszinkó B., Bodnár I., Vadicsku I. (Kiss R.), Tóth T., Köbli J. (Baráth K., Kerekes). Edző: Lőrincz Sándor. Gól: Kun K. Ifi: 5–0.

Kovács Ottó: – Tipikus null nullás meccsen egy megpattanó labda döntött.

Lőrincz Sándor: – A nagy meleg gyengítette a mérkőzés színvonalát. Győzelmünk mértékét az növeli, hogy szervezett sportszerű ellenfelet sikerűlt legyőznünk teljesen megérdemelten. Gratulálok a fiúk teljesítményéhez!

Nyírlugos–Apagy 3–2 (1–1)

Nyírlugos, 150 néző, v.: Maleskovits. Nyírlugos: Mudri A. – Sinka L., Csákányos T., Illés Á., Kupecz Á., Danka Z. (Jakab N., Bárdos Z.), Kremiczki F. (Hlács A.), Pelyák D., Kereki A., Kósa B., Balogh L. Edző: Dzsudzsák András. Apagy: Kovács I. – Támba T., Korpás Z., Hegedűs L., Jakab R. (Jakab P.), Bakró A., Csökmei I., Kozák R., Bedécs Gábor (Csökmei D.), Orosz G., Bedécs Gergő (Révész Zs.). Edző: Szegfű Mihály. Gól: Kósa B. Kereki A., Csákányos T. (11–esből), illetve Orosz G. 2. Kiállítva: Pelyák D. (89. perc). Ifi: 9–0.

Dzsudzsák András: – Küzdelmes kilencven vagyunk túl, néha jobban hasonlítottak a látottak egy bunyómeccsre. Két játékosomnak felrepedt a szemöldöke, kilenc emberrel fejeztük be a mérkozést. Küzdeni tudásból a második félidőben megint jeleskedtünk.

Szegfű Mihály: – Sérülésekkel tarkított küzdelmes mérkőzésen a döntetlen lett volna reális eredmény.

Nyírvasvári–Nyíribrony 7–1 (5–1)

Nyírvasvári, 80 néző, v.: Vitkai. Nyírvasvári: Opre R. – Pető G., Nagy B., Kovács Á., Szarka I. (Bukovenszki), Kóka M. (Serbán T.), Nagy T. (Paulik), Tóth B. (Koczkanics), Sivadó P., Csige I., Petrás M. (Karczub T.). Edző: Berettyán Gábor. Nyíribrony: Nagy A. – Papp G. (Mizsák), Szegedi L., Asztalos P. (Mencsik), Törő J., Illés J. (Piros G.), Konzili T., Csernyu Sz., Imre L. (Bagoly I.), Vígh Zs. (Vári M.), Sápi A. Edző: Borza László. Gól: Petrás 2, Kóka M. 2, Tóth B. 2, Kovács Á., illetve Szegedi L. (11–esből). Ifi: 5–1.

Berettyán Gábor: – Nagyon elszánt, és a mérkőzés nagy részében jó játékkal szereztük meg első győzelmünket. Gratulálok minden játékosomnak!

Borza László: –  Szégyen volt amit futball címén bemutattunk, mihamarabb ki kell másznunk ebből a gödörből. Gratulálok az ellenfélnek!