2016.10.30. 17:40

Van egy kéki titok: találkoztak a dalai lámával!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 12. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

Újdombrád–Kék 1–2 (1–1)

Újdombrád, 90 néző, v.: Tassy.

Újdombrád: Makai Cs. – Kernács József, Csombók Cs., Tóth T., Nagy R., Kernács János, Lakatos Z. (Laskai T.), Szőlősi A. (Geri K.), Dócs Cs. (Sinka J.), Oncsó M. (Sinka D.), Tóth B. (Horváth M.). Játékos-edző: Ignéczi Csaba.

Kék: Himmer A. – Gáspár S., Kamarás J., Veress Á., Lábas P., Kerekes M., Horváth A. (Kerekréti Á.), Poór B. (Somogyi Cs., Ignácz G.), Kantár J. (Murzsa I.), Szuromi L., Szurcsik Z. Edző: Fabók István.

Gól: Oncsó M., illetve Szuromi L., Somogyi Cs. Ifi: 1–4.

Ignéczi Csaba: – Jó játékvezetés mellett, úgy érzem, hogy a mai vereségünk nem volt jogos. Ennek ellenére gratulálok a kékeknek a három pont megszerzéséhez.

Fabók István: – A mai meccs egy olyan házi feladat volt, amire a megoldást mindkét csapat tudta. Nekünk van egy nagy titkunk, amit most már elárulhatok, mi is találkoztunk a dalai lámával. Gratulálok az ificsapatunk győzelméhez is.

Ladányi TC–Záhony 1–0 (0–0)

Mezőladány, 120 néző, v.: Fürjes.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Árva B., Kovács Cs., Vantyuch B. (Révész Z.), Demeter L., Demeter A., Sajtos N., Kállai Á., Kovács D., Bálint K. (Kun B.). Edző: Sajtos András.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Kiss T., Nagy G., Semegi T., Fekete L., Huzdik P., Sére L., Kovács I., Jaczina L. (Makula Zs.), Sárközi D. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Kovács D. Kiállítva: Kovács Cs. (54. perc), Demeter A. (58. perc). Ifi: 2–7.

Sajtos András: – Küzdelmes mérkőzésen kilenc emberrel játszva is megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a játékosoknak.

Berecz Csaba: – A mérkőzés előtt tudtam meg, hogy újabb két emberrel kevesebb áll a rendelkezésemre. Úgy éreztem, annyi esélyünk maradt, mint a kalitkába zárt madárnak a szabadságra. A lehetőség így is meg lehetett volna, de a hazaiak nagyobb lelkesedéssel futballoztak, és végül a kettős emberelőny is nekik kedvezett.

Nyírmada–Tiszaszentmárton 4–2 (0–1)

Nyírmada, 100 néző, v.: Lucsik.

Nyírmada: Papp G. – Dancs I., Benkő T., Balogh A., Mokri R. (Jurkinya M.), Mátyus Cs., Járomcsák G. (Lakatos L.), Szikszai A., Danku A. (Horváth J.), Kozma A., Fodor Cs. (Csonka L.). Játékos-edző: Szőke István.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Iván S., Ésik M., Jónás Krisztián, Iván V. (Tóth I.), Farkas T., Balogh R., Jónás Kálmán, Koszta Z., Boda R., Bulitka L. Megbízott edző: Kovács János Gyula.

Gól: Mátyus Cs. 2, Danku A., Lakatos L., illetve Farkas T., Boda R. Ifi: 14–1.

Szőke István: – Egy lelkesen és fegyelmezetten játszó vendégcsapattal találtuk magunkat szembe, amely nagyon megnehezítette a dolgunkat, de a végeredmény, ami igazán számít. A csapat ezt a győzelmet Kozma Attila születésnapjára ajánlja fel.

Kovács János Gyula: – A dobogóra is esélyes hazai csapat otthonában, úgy látszik, nem elég kétszer is vezetni, hogy legalább az egyik pontot megszerezzünk.

Vaja–Nyírkarász 1–0 (1–0)

Vaja, 80 néző, v.: Resán G.

Vaja: Vakarcs I. – Simon K., Sándor A., Soós K., Kósa G. (Kiss Attila), Hudák P. (Varga P.), Gáspár D., Sashegyi Sz. (Konrád A.), Mocsár G., Noszál T., Simák Zs. Játékos-edző: Simák János.

Nyírkarász: Borkó J. – Rákóczi L., Jávor P., Csuka Gy., Liptai A., Horváth G., Till J. (Tóth T.), Varga J., Kovács L., Bandor J. (Király J.), Belinszki Sz. Edző: Dudás Zoltán.

Gól: Mocsár G. Kiállítva: Belinszki Sz. (17. perc). Ifi: 0–1.

Simák János: – Csak gratulálni tudok a fiúknak ehhez a mérkőzéshez. Kiváló játékkal egy nagyon jó csapatot sikerült hazai pályán megvernünk.

Dudás Zoltán: – Mivel régen kritizáltam a játékvezetést, most sem teszem, bár nehéz megállnom... Egész egyszerűen az eddig jól játszó csapatom ezúttal több mint hetven perc emberhátrányban hiába küzdött, sok hibával futballozott, és még tizenegyesből sem tudott betalálni. A hazaiak csúsztak-másztak a siker érdekében, és a végén nagyobb különbséggel is nyerhettek volna. Gratulálok nekik.

Fényeslitke–Demecser 1–1 (1–0)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Ésik I.

Fényeslitke: Márta J. – Bakó G., Kázsmér L., Nagy M., Miskolczi Á., Pólyán I., Fodor G. (Sáreczki F.), Lupcsa Cs., Kovács A. (Balogh K.), Sárkány G., Nagy B. Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Demecser: Fintor S. – Hudák N. (Kocsis Z.), Kiss M., Kriser Sz. (Molnár A.), Csáki L. (Bacskai A.), Dankó G., Minyin (Lehóczki Zs.), Csáki A., Kantár K., Gombkötő S., Illés J. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Kovács A., illetve Dankó G. Ifi: 1–6.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Küzdelmes mérkőzésen az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de ez nem sikerült. A második félidőben látottak alapján a döntetlen igazságosnak mondható.

Gombkötő Sándor: – Igazságos döntetlen született, a második félidei játékunkra már lehet alapoznunk. Elnézés kérek a fiúktól, mert a végén a fejemben maradt a három pont.

Őr–Tiszakanyár 3–1 (1–1)

Őr, 80 néző, v.: Losonczki.

Őr: Oláh M. – Sipos J., Benkő J., Varga J., Márton T. (Paragh K.), Soltész B. (Szabó A.), Kerekes M. (Tisza Á.), Soltész Á., Szabó V., Paragh M. (Deme B.), Bégány Zs. (Lapos P.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Nagy R. (Maklári Á.), Molnár Zs., Csáki R., Nagy Á., Illés T., Tóth N., Vicickó L., Rézinger B. (Dobrai D.), Ablonczy D., Balla J. Játékos-edző: Csáki Róbert.

Gól: Sipos J. (11-esből), Soltész Á., Soltész B., illetve Vicickó L. (11-esből). Kiállítva: Molnár Zs. (61. perc). Ifi: 2–3.

Kálmándi Bertalan: – A múlt heti pihenés és a kolbászsütés jót tett a társaságnak. Egy jó erőkből álló ellenfelet sikerült ma legyőznünk. A kis falu csapata megmutatta, hogy ha akar, akkor tud is futballozni. Gratulálok a srácoknak.

Csáki Róbert: – A kulturáltan és jól játszó hazai csapat teljesen megérdemelt győzelmet aratott régen nem tapasztalt, jó játékvezetés mellett. A múlt héten dicsértem, most el kell hogy marasztaljam az együttesem. Nem azzal van a baj, hogy kikaptunk két góllal, hanem azzal, ahogyan... Lélektelenül, fegyelmezetlenül, és nagyon gyengén játszottunk.

Ajak–Dombrád 0–4 (0–3)

Ajak, 80 néző, v.: Tóth M.

Ajak: Kovács T. – Markos J., Kovács A., Molnár B., Iski T., Iski D., Magyar D. (Virtás D.), Magyar P., Nagy Z., Sütő N., Haga J. (Nemcsek A.). Edző: Csoma Dezső.

Dombrád: Csáki T. – Borbély L. (Hajdu L.), Dávid R., Fabu R. (Huszti P.), Nagy Á. (Koi B.), Nagy M., Puskás Á., Szalai B., Tóth Á., Ács G., Derceni B. (Kiss R.). Edző: Kató István.

Gól: Ács G. 2, Dávid R. 2. Ifi: 0–3.

Csoma Dezső: – Végig fegyelmezetten játszott a csapat, de a kapott góljaink a legjobb kabaréjeleneteket idézték.

Kató István: – Halványabb teljesítménnyel is megérdemelten nyertünk egy hajtós mérkőzésen.

Szabadnapos: Pátroha.