Helyi közélet

2010.10.06. 15:56

Mesés utak Nyírcsaholyban

<p>Nyírcsaholy - Két új beruházás végére került pont nemrégiben Nyírcsaholyban.</p>

A Lókert és a Szegfű út szilárd útburkolatot kapott, melynek átadási ünnepségén diákjaink, a Benedek Elek Általános Iskola tanulói is részt vettek. Ezt követte a Mátészalkát és Nyírcsaholyt összekötő kerékpárút átadása, melyen szintén iskolánk tanulói adtak műsort.

A kerékpárút biztonságot nyújt, környezettudatos életmódra nevel, és garantálja a fejlődés további útját Nyírcsaholyban. Iskolánk több évtizedes múlttal rendelkezik a kerékpáros közlekedésre nevelés terén - tájékoztatta portálunkat Alexa Gyuláné igazgató.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában