Mennyei megyei II.

2019.09.22. 19:26

„A sárga lapok száma majdnem megegyezett a pályán tartózkodó játékosok számával!”

A hodászi edzőnek nem kell mezítláb a templomig mennie... Íme a megye kettes eredmények!

Forrás: Illusztráció / KM-archív

Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport, 7. forduló

Őr-Ajak 2-1 (1-1)

Őr, 120 néző, v.: Veres.

Őr: Oláh-Bencze (Szabó L.), Szabó V., Deme B., Varga, Szabó A., Tisza, Erdei, Benkő, Tóth, Kósa. Edző: Kálmándi Bertalan.

Ajak: Leskovics-Sütő, Iski (Harakály), Magyar, Kovács, Balogh Tamás, Dobrai, Szopkó, Folytán, Czvik, Balogh Tibor. Megbízott edző: Spanyol Dezső.

Gól: Szabó, Tisza, illetve Dobrai. Ifi: 5-3.

Kálmándi Bertalan: – Nehéz szülés volt, de a fiúk behúzták ezt a meccset is. Gratulálok mindkét csapatunk győzelméhez! Ezt a győzelmet Máté unokám születésnapjára ajánlja csapat. Isten éltesse!

Spanyol Dezső: – Ismét egy nyerhető meccset buktunk el, javítani kell a helyzetkihasználásunkon.

Ladányi TC-Vaja 3-5 (1-3)

Mezőladány, 200 néző, v.: Király.

Ladányi TC: Fejér-Kertész (Balogh L.), Galambos, Révész, Szilágyi D., Kovács D., Szilágyi G. (Horváth R.), Demeter, Balogh, Pólyán, Deskó. Játékosedző: Kertész Milán.

Vaja: Vakarcs (Papp)-Zakor G., Lakatos, Borsi, Jávor (Lénárt), Simák (Nagy T.), Soltész Á., Zakor J. (Kiss A.), Pásztor, Mulutó, Soltész B. (Sándor) Edző: Kiss Attila.

Gól: Kovács D. 2, Demeter, illetve Zakor 5. Ifi: 0-8.

Kertész Milán: – Sajnos újra belealudtunk a mérkőzésbe, ebből nehezen tudtunk felállni. A Vaja megérdemelten nyert, gratulálok nekik.

Kiss Attila: – Megtört a Ládányi átok, a csapat visszatért a régi kerékvágásba. Ehhez csak gratulálni tudok nekik. Külön gratuláció jár Zakinak az ötöshöz és az ificsapatunknak.

Nyírkarász-Demecser 3-1 (0-1)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Sipos.

Nyírkarász: Kiss-Király, Horváth, Csehil (Rákóczi), Bombera, Baksa, Lovas, Horváth G., Liptai (Ujj Gy.), Tóth (Szarvas), Csuka. Edző: Tóth Tibor.

Demecser: Fintor-Kiss M., Kiss T., Varga, Vantyuch, Csire, Kocsis, Gombkötő Z., Illés, Boldi, Gombkötő S. Játékosedző: Gombkötő Sándor.

Gól: Bombera 2, Lovas, illetve Ifi: 1-3.

Tóth Tibor: – Baksa Zoltán és Bombera Mihály vezérletével megérdemelt győzelmet arattunk egy kulturált, masszív, jó csapat ellen.

Gombkötő Sándort többszöri próbálkozásunk ellenére sem sikerült elérnünk.

Ópályi-Berencs FC 3-1 (2-1)

Ópályi, 100 néző, v.: Szőnyi.

Ópályi: Bartha-Bálint, Rácz P. (Balogh T.), Papp, Máté, Fodor, Rácz Zs., Szender (Bartha), Rácz D., Jónás, Rács J (Kalucza). Edző: Kósa József.

Berencs FC: Csikós-Szabó ( Kiss), Zsoldos, Baráth (Demjén), Ladányi, Kóka, Gábor, Farkas, Rácz S., Baglyos, Kállai. Edző: Gulácsi Zoltán.

Gól: Fodor 2, Bartha, illetve Rácz. Ifi: 4-4.

Kósa József: – Egy jó csapat ellen az akarat és a lelkesedés végre győzelemhez vezetett. Gratulálok a csapatnak!

Gulácsi Zoltán: – Gratulálok az Ópályinak, jobban akarták a győzelmet.

Gergelyiugornya-Pátroha 2-1 (0-1)

Gergelyiugornya, 200 néző, v.: Lippai.

Gergelyiugornya: Vass-Balogh, Baráth, Lakatos (Kovács D.), Mándi, Peregrin, Czirják M., Balázs, Bicskó, Csonka, Danku. Edző: Czirják József.

Pátroha: Mák-Kalu, Mozga, Fedor (Kovács D.), Mikó (Molnár A.), Balogh G. (Boda), Balogh S., Kovács Sz., Molnár V., Csépke (Balogh I.), Varga R. Edző: Vitalij Minyin.

Gól: Danku, Bicskó, illetve Kovács Sz. Ifi: 2-6.

Czirják József: – Kritikán aluli játékvezetés mellett, megérdemelt győzelmet arattunk. Ilyen játékvezetéssel nem minden nap találkozik az ember, a kiosztott sárga lapok száma majdnem megegyezett a pályán tartózkodó játékosok számával!

Vitalij Minyin: – Megverettük magunkat.

Fényeslitke-Nyírmada 4-1 (0-1)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Balogh G.

Fényeslitke: Márta-Gyüre Gábor, Nagy M., Rusznák, Erőss, Toma (Arnóczki), Kovács J. (Kovács L.), Gyüre Gergely, Nagy Z., Gégény (Dancs), Nagy B. (Miskolczi Á.) Edző: Nagy Zoltán.

Nyírmada: Csiki-Pál (Horváth I.), Dancs M. (Stummer), Farkas, Szikszai, Makula, Ponczók, Tóth A., Csiki, Jóni, Juhász. Edző: Szőke István.

Gól: Gyüre, Kovács J. 2-2, illetve Csiki. Kiállítva: Jóni (75. p.) Ifi: 1-1.

Nagy Zoltán: – Megtört végre az átok, hazai pályán sikerült végre gólt szereznünk, mindjárt négyet is. A második félidei játékunkkal megérdemelten nyertünk, még ilyen különbséggel is.

Szőke István: – Két ellentétes félidőt láthatott a közönség. Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, a második viszont gyengére sikeredet, a kiállítás viszont végleg pontot tett a végére.

Gyulaháza-Dombrád 1-0 (0-0)

Gyulaháza, 150 néző, v.: Gergely.

Gyulaháza: Bandor-Köblös, Gáti Sz., Bálint, Szikszai, Tóth F., Lakatos, Tóth D. (Torma), Kozma, Németh (Csercsa), Gáti S. Edző: Bardi Gábor.

Dombrád: Szabolcsi-Molnár, Birke, Kovács E., Fábián, Horváth N., Illés, Orosi, Hornyák, Molnár P., Méhész. Edző: Tóth János.

Gól: Lakatos. Ifi: 5-1.

Bardi Béla elnök: – Az első félidő nyögvenyelős játéka után a második félidőben feljavultunk, gólt lőttünk, a különbség nagyobb is lehetett volna, ha helyzeteinket kihasználjuk. Gratulálok a csapatnak a rangadó megnyeréséhez! Szeretném megemlíteni, hogy nagyszerű játékvezetés volt a meccsen.

Tóth János: – Az első félidő konkrétan nézhetetlen volt, a második félidő elején a hazaiak megszerezték a vezetést, amit még két helyzet követett. Ellenfelünk kapusának nem volt védeni valója, ezért a Gyulaháza megérdemelten tartották otthon a három pontot.

Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország csoport, 7. forduló

Hodász-Vámosoroszi 1-2 (0-0)

Hodász, 250 néző, v.: Kocsis.

Hodász: Pályi Zs. – Pályi G. (Erős), Sinkó, Bordás (Iván), Kozák, Vass, Jóni, Mondom, Horváth, Varga, Botos. Edző: Pálfi József.

Vámosoroszi: Bodnár – Bakó, Somogyi, Riskó, Rigó (Szabó Attila), Szabó T., Baráth (Szaniszló), Róka, Csatári (Kiss), Márton, Szabó Antal. Játékos-edző: Riskó Tibor.

Gól: Varga, illetve Somogyi, Riskó. Ifi: 2-6.

Pálfi József: – Az oroszi csapat megmentett a fogadalmamtól, hogy a pócsi táblától mezítláb menjek be a templomig, de azért nem bántam volna, ha megszületett volna a meglepés, amit áhítottunk. Nem sok kellett volna hozzá. Gratulálok a csapatnak, nem volt szerencsénk!

Riskó Tibor: – Többször telefonos megkeresésünkre nem értük el.

Nyírcsaholy-Csengersima 1-1 (0-0)

Nyírcsaholy, 150 néző, v.: Debreceni.

Nyírcsaholy: Kézi – Putirka, Balogh (Székely), Botos (Szabó), Petrohai L., Petrohai Gy. (Balogh Zs.), Gergely (Balogh J.), Bozsányi, Jónás, Magyari, Horváth. Edző: Tóth Zoltán.

Csengersima: Szabó – Domokos, Drumar, Horváth, Kerekes (Asztalos), Rosu, Korponai, Volkán, Halász, Balogh. Játékos-edző: Volkán Roland.

Gól: Petrohai L., illetve Rosu (11-esből) Ifi: 4-1.

Tóth Zoltán: – Kritikán aluli játékvezetés mellett elvettek tőlünk két pontot. Sajnos, amíg a játékvezetők így belenyúlnak a mérkőzésbe, csapatok munkáját teszik tönkre, mindezt büntetlenül. Ettől függetlenül, további sok sikert kívánok a Simának!

Volkán Roland: – Küzdelmes és színvonalas mérkőzésen összességében igazságos döntetlen született.

Kocsord-Szatmárcseke 7-4 (6-1)

Kocsord, 70 néző, v.: Sándor.

Kocsord: Gáspár – Csák, Virág, Szabó, Huszti (Horváth), Katona, Tóth, Szondi (Nagy), Makszim, Filep, Szimuly (Lakatos). Edző: Jónás Zsigmond.

Szatmárcseke: Juhász – Móricz, Pásztor, Kóczé, Hadadi, Légrádi (Bozsányi), Horváth, Magula, Mándi, Császár T., Császár P. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Katona 2, Szondi, Csák, Tóth, Szimuly, Virág, illetve Magula 2, Mándi, Császár. Ifi: 4-2.

Jónás Zsigmond: – Az első félidő szenzációs volt, a másodikban viszont kihagytunk nagyjából nyolc ziccert, azt nem tudom értékelni.

Hadadi Ferenc: – Adtunk egy félidő előnyt, sajnos, későn ébredtünk fel, de legalább a második játékrészt megnyertük.

Nyírvasvári-Kölcse 5-0 (3-0)

Nyírvasvári, 150 néző, v.: Kovács.

Nyírvasvári: Szegedi – Pető, Karczub (Paulik), Kovács, Székely (Vegyenás M.), Serbán, Nagy (Pelyák), Kiss, Polacsek, Kópis, Balogh (vegyenás J.). Játékos-edző: Pelyák Miklós.

Kölcse: Tirpák – Baksa, Sztáraszta, Botos V., Algács B., Pál (Botos A.), Tott, Algács M., Barkaszi, Algács E. II., Algács E. I. Edző: Máté Imre.

Gól: Balogh 2, Kópis, Kiss, Székelyi. Ifi: 4-2.

Pelyák Miklós: – Magabiztos győzelem. Gratulálunk az ifi csapat első, megye kettes győzelméhez!

Máté Imre: – Nem vállaltuk fel az ütközést, így az ellenfél lendületbe jött és ki is használta a helyzeteit.

Terem-Nagydobos 1-2 (1-1)

Terem, 60 néző, v.: Éva.

Terem: Balogh – Schmidt, Horváth R. (Tanka), Haga (Ruha), Turbula, Danó, Baráth D., Fetter, Horváth, Baráth J., Csoba (Orgován). Edző: Képíró Dániel.

Nagydobos: Pindzsula – Igaz (Rimili), Kondor R., Kondor E., Bégány, Zakor (Támba), Máté Á. (Parragh), Szabó, Mát G., Biró, Blanár. Edző: Borza László.

Gól: Haga, illetve Bíró, Bégány. Kiállítva: Bíró (67.). Ifi: 2-3.

Képíró Dániel: – A saját dolgunkat nehezítettük meg, kihagytunk két büntetőt, nincs miről beszélni. A játékvezetés korrekt volt. Gratulálok a Nagydobosnak!

Borza László: – Nyugodtan vissza lehet olvasni a nyilatkozataimat, szökő évente egyszer szoktam bírózni, de amit ez a triumvirátus művelt, az felháborító volt. Ennek ellenére a csapatom mentális tartását kell kiemelnem, hogy ekkora ellenszélben is sikerült begyűjtetnünk a három pontot. A teremieknek sok sikert, ők sportszerűek voltak!

Labdarúgás: Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport, 7. forduló

Geszteréd-Nyírlugos 2-3 (1-1)

Geszteréd, 80 néző, v.: Hegedűs.

Geszteréd: Nagy – Balogh (Seres), Papp, Szilágyi J., Szilágyi Z., Vass, Nagy M. (Szilágyi), Lovas, Géczi, Balázsi, Serbán. Edző: Géczi Péter.

Nyírlugos: Árpád – Kavalecz, Lakatos, Illés, Horváth, Dankó, Horváth, Nagy, Farkas (Gyöngyösi), Kállai, Csákányos. Edző: Kavalecz Béla.

Gól: Balázsi, Vass, illetve Farkas, Kállai, Csákányos (11-es). Ifi: 1-3.

Géczi Péter: – Azt mondják, ha gödörbe vagy ne áss tovább, hát nekünk sikerült. Kiss Lászlóéknak sok boldogságot kíván a csapat.

Kavalecz Béla: – Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk és hoztuk el a három pontot. Gratulálok a csapatnak.

Levelek-Kálmánháza 1-3 (0-2)

Levelek, 100 néző, v.: Ésik.

Levelek: Varga – Gebri, Szabó, Lakatos, Anda, Balogh (Ugyan), Bakró (Sitku,Kristófi), Gulyás, Vass (Törő) Csekk (Csoma), Pekk. Edző: Gebri György.

Kálmánháza: Pécsi – Takács (László), Szalka (Bene), Ádám, Szabó, Kotricz (Jakab), Doboveczki, Fekete, Pogácsás, Szilágyi (Hirka), Korsoveczki. Edző: Kotricz Zoltán.

Gól: Anda, illetve Ádám, Fekete, Pogácsás. Kiállítva: Ifi: 12-1.

Gebri György: – Amíg csak egy félidőben akarjuk a győzelmet, addig sajnos a kiesés ellen kell küzdenünk. Gratulálok a Kálmánházának és a játékvezetőknek a korrekt munkáért.

Kotricz Zoltán: – Úgy mentünk ki a mérkőzésre, hogy amit a csapat megbeszéltünk, azt a csapat maximálisan megvalósította. Az első félidőben teljesen a mi akaratunk érvényesült, két gólos előnyre sikerül szert tennünk. A második játékrészben a Levelek játéka is feljavult, kiegyenlítettebb lett a mérkőzés. Mai teljesítményünk gyümölcse a győzelem, amiért megdolgoztunk. Még éhesebben várjuk a hazai mérkőzést. Győzelmünket törzs szurkolónknak, Nagy Zolikának szeretnénk felajánlani, aki minden meccsre elkísér minket. Isten éltesse sokáig.

Bököny-Encsencs 3-4 (2-2)

Bököny, 150 néző, v.: Siroki.

Bököny: Fábián – Ábrók, Vilmányi, Ugari, Bánfi (Marozsán), Pelles (Berki), Asztalos, Bucsku, Kiss, Danó, Tóth. Edző: Marozsán Mihály.

Encsencs: Szvára – Horánszki, Küzmös, Varjasi, Balogh (Bécsi), Kiss Á. (Radnai), Csörgő (Kiss Z.), Konyha, Bíró (Bíró Zs), Sós. Edző: Szedlár János.

Gól: Vilmányi 2, Ugari, illetve Balogh 2, Küzmös, Bíró Zs. Kiállítva: Vilmányi (85.p) Ifi: 13-1.

Marozsán Mihály: – Jó meccset elrontottunk, kiengedtük a győzelmet a kezünkből. A játékvezetők pedig nem igazán tudták milyen rendezvényen vannak.

Szabó Sándor vezetőségi tag: – Nehéz mérkőzésen nulla kettőről felállva sikerül a meccset megfordítani. Nagyon ránk fért már ez a siker, reméljük, hogy kellő önbizalommal a következő hazai mérkőzést is megtudjuk nyerni.

Nyíribrony-Rakamaz 2-2 (0-1)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Homonai.

Nyíribrony: Kerekréti – Gyarmati, Dobránszki, Szabó, Mihalovics, Kriston (Somogyi), Kantár, Galamb, Juhász, Tóth, Hornyai. Edző: Marincsák Viktor.

Rakamaz: Simkó – Tóth, Bagoly (Dudás), Venczel, Bíró, Galambosi (Szívós), Dudás, Anderka (Kacsúr), Kovács (Kántor), Károlyi (Málik), Cseh. Edző: Veigli Géza.

Gól: Mihalovics, Galamb, illetve Tóth, Szívós. Ifi: 1-4.

Marincsák Viktor: – Értékesnek mondható egy pontot szereztünk egy jó csapat ellen, ehhez kapusunk utolsó perces bravúrja rettentően kellett. Azt mondom igazságos eredmény született. A mi kapunkat beárnyékolja a csapat kapitányunk súlyos sérülése, mielőbbi felépülést kívánunk Kriston Rolinak.

Veigli Géza: -

Kék-Kótaj 0-6 (0-2)

Újdombrád, 150 néző, v.: Luzsinszki.

Kék: Himmer – Szurcsik, Szegedi (Szurcsik), Szuromi, Bodó, Sinka, Tóbiás (Arnaud), Szabó, Ignácz, Csombók (Horváth), Dócs. Edző: Fabók István.

Kótaj: Kanócz – Fabu, Hangácsi, Karacs, Huncsik, Sárközi, Lukács (Vass), Szitai (Ferenczi), Tóth (Rácz),Verner, Lakatos. Edző: Seregi Mihály. Gól: Sárközi 5, Lukács. Ifi: 3-5.

Fabók István: – Vannak néha nehezen értelmezhető dolgok, mint amikor a pszichológusod felír egy nagyon drága gyógyszert, amiről a pszichiátered ugyanolyan sok pénzért akar lebeszélni.

Seregi Mihály: -

Apagy-Nagykálló 4-2 (1-1)

Apagy, 100 néző, v.:Valu.

Apagy: Polgári – Korpás, Balogh, Halastyák (Trencsényi), Márton (Kozák), Árpási, Hegedüs, Marics, Marcsek (Varga), Németh, Bakró. (Kiss). Edző: Németh Attila.

Nagykálló: Pekk – Málik (Vámos), Soós, Nagy (Bakó), Matejkó, Árki, Fodor (Parádi), Sipos, Szabó, Simon, Ifj. Koskovits. Edző: Ifj. Koskovits György.

Gól: Németh 2, Halastyák, Bakró,illetve Árki 2. Ifi: 5-1.

Németh Attila: – Nem volt egyszerű győzelem, ahogy az elmúlt években sem gól gazdag meccset játszottunk. A játék első és a kilencvenedik percében is gólt szereztünk, ebből látszik, hogy nem volt üres járat. Ezt a három pontot Dudás Tibor És Köles Krisztián születésnapjára ajánljuk.

Ifj. Koskovits György: – Mikor te játszod a játékot és a játékvezető az ellenfél négy góljából, kettőt elismer, hogy les volt de ,,nem tiszte” felülbírálni a partjelzők tevékenységét. Akik azt se tudták megmondani, hogy a les szituációban ki volt az aki bent ragadt a csapatunkból, akkor úgy gondolom nincs mit mondani. További sok sikert az Apagynak.

Nyírbéltek-Tiszalök 7-1 (3-1)

Nyírbéltek, 100 néző, v.: Pokoracki.

Nyírbéltek: Kecskés (Lakatos) – Hoszpodár, (Virág), Balogh, László, Balogh (Horváth), Tóth, Kevert (Kósa), Dobos, Kurucz, Mándi, Sárga. (Rácz). Edző: Tóth Tibor.

Tiszalök: Palencsár – Fábián, Balogh S. (Majoros), Balogh A., Kiss R., Lakatos (Kovács), Puncsák, Péntek (Kiss T.) Bacskai, Aszalós M., Aszalós T. (Kiss). Edző: Nagy Gábor.

Gól: Balogh 3 (egyik 11-es), Dobos 2 (egyik 11-es), Tóth (11-es), Kurucz illetve Kis R. Kiállítva: Palencsár, Fábián. Ifi: 2-3.

Tóth Tibor: – Semmi különös nem történt, csak a csapat a szebbik arcát mutatta.

Nagy Gábor: – Hét kapott gól, ebből három büntetőből, 2 kiállítás, 3 különböző mezőnyjátékos a kapuban... Mit lehet erre mondani? Egyetlen szó jut eszembe róla szégyen.