kosárlabda

2021.05.05. 09:37

Nagyot hajrázva kapott ki a tartalékos NyíKSE

Erősen tartalékosan utazott vasárnap a Sunshine NyíKSE a rájátszás következő mérkőzésére a Békési SZSK U23 ellen.

A hazaiaknál ráadásul több, az NB I/B-s csapatból érkezett játékos is helyet kapott a keretben. A végig szoros mérkőzésen az utolsó negyedben megléptek a hazaiak. Hat perccel a vége előtt Hegyi duplájával kilenc pontra csökkent a hátrány, de Balogh azonnal válaszolt.

Hatalmas hajrába kezdett a NyíKSE, 12 pontos hátrányból jött vissza, 95–92 lett az állás az utolsó percben, de ­Milosevic lezárta a meccset, melyet végül a Békés nyert meg.

Kosárlabda: NB II.

Békési SZSK U23–Sunshine NyíKSE 100–92 (25–22, 34–28, 20–19, 21–23 )

NyíKSE: Tisza 17/6, Zajácz 6, Kósa 15/6, Földesi 15/3 Asztalos 15. Csere: Csirpák 8, Hegyi 7, Balogh B. B. 2, Bíró 7/3. Edző: Kovács Tibor.