2015.03.07. 20:46

Videoton vs. Nyíregyháza - Edzői nyilatkozatok

Nyíregyháza - A Videoton FC - Nyíregyháza Spartacus (3-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Carillo Milan Juan Antonio és Mátyus János értékelte a látottakat.

Carillo Milan Juan Antonio, a Videoton FC vezetőedzője: Nagyon nehéz mérkőzés volt. A masszívan védekező nyíregyháziak vonalait csak nehezen sikerült feltörni. Az egész csapatra büszke vagyok. Egységesek voltunk és keményen megdolgoztunk a sikerért.

Mátyus János, a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője: Az első félidőben jól játszottunk, de egy mérkőzés 90 percig tart. Szünet után már nem volt esélyünk. Fájó a vereség, de már készülnünk kell a Fradi ellen.

A labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának szombati játéknapján a Nyíregyháza Spartacus a Videoton FC ellen játszott Székesfehérváron. A mérkőzésről élőben tudósítottunk portálunkon 18.30-tól. tovább »